| Laius | 9mm |
|---|---|
| Pikkus | 66m |
| Paksus | 34µm |
| Värvus | Punane |
| Materjal | PVC |
| Kogus pakis | 6 |
| Pakke kastis | 32 |
| Kogus kastis | 192 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
| Laius | 9mm |
|---|---|
| Pikkus | 66m |
| Paksus | 34µm |
| Värvus | Punane |
| Materjal | PVC |
| Kogus pakis | 6 |
| Pakke kastis | 32 |
| Kogus kastis | 192 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.