| Laius | 19mm |
|---|---|
| Pikkus | 5m |
| Paksus | 1, 1mm |
| Värvus | Valge-sinine lainer |
| Materjal | PE |
| Kogus pakis | 10 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 60 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
| Laius | 19mm |
|---|---|
| Pikkus | 5m |
| Paksus | 1, 1mm |
| Värvus | Valge-sinine lainer |
| Materjal | PE |
| Kogus pakis | 10 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 60 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.