| Laius | 15mm |
|---|---|
| Pikkus | 10m |
| Paksus | 120µm |
| Värvus | Valge |
| Materjal | PVC |
| Kogus pakis | 10 |
| Pakke kastis | 25 |
| Kogus kastis | 250 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
| Laius | 15mm |
|---|---|
| Pikkus | 10m |
| Paksus | 120µm |
| Värvus | Valge |
| Materjal | PVC |
| Kogus pakis | 10 |
| Pakke kastis | 25 |
| Kogus kastis | 250 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.