| Laius | 19mm |
|---|---|
| Pikkus | 20m |
| Paksus | 120µm |
| Värvus | Kollane |
| Materjal | PVC |
| Kogus pakis | 10 |
| Pakke kastis | 15 |
| Kogus kastis | 150 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
| Laius | 19mm |
|---|---|
| Pikkus | 20m |
| Paksus | 120µm |
| Värvus | Kollane |
| Materjal | PVC |
| Kogus pakis | 10 |
| Pakke kastis | 15 |
| Kogus kastis | 150 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.