| Laius | 50mm |
|---|---|
| Pikkus | 50m |
| Paksus | 36µm |
| Värvus | Hõbe |
| Materjal | Alumiinium |
| Kogus pakis | 4 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 24 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
| Laius | 50mm |
|---|---|
| Pikkus | 50m |
| Paksus | 36µm |
| Värvus | Hõbe |
| Materjal | Alumiinium |
| Kogus pakis | 4 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 24 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.