| Laius | 48mm |
|---|---|
| Pikkus | 10m |
| Paksus | 270µm |
| Värvus | Hall |
| Materjal | Armeeritud kangas-PE |
| Kogus pakis | 6 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 36 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
| Laius | 48mm |
|---|---|
| Pikkus | 10m |
| Paksus | 270µm |
| Värvus | Hall |
| Materjal | Armeeritud kangas-PE |
| Kogus pakis | 6 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 36 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.