| Laius | 50mm |
|---|---|
| Pikkus | 66m |
| Paksus | 32µm |
| Värvus | Pruun |
| Materjal | PP |
| Kogus pakis | 6 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 36 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
| Laius | 50mm |
|---|---|
| Pikkus | 66m |
| Paksus | 32µm |
| Värvus | Pruun |
| Materjal | PP |
| Kogus pakis | 6 |
| Pakke kastis | 6 |
| Kogus kastis | 36 |
Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.